Kilka słów

Pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami rozpoczęłam w 2012 roku. Swoje doświadczenie budowałam na współpracy w międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, gdzie przez wiele lat prowadziłam własne biura. Chęć realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zdecydowała o utworzeniu StartHouse. Dziś bogatsza o wiedzę i doświadczenie prowadzę własne Biuro Nieruchomości, firmując ją swoją osobą oraz nazwiskiem.

W StartHouse każdego klienta traktujemy indywidualnie, rozumiemy że za każdym człowiekiem stoi jego osobista historia. Łączymy pasję z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej transakcji. Niezależnie, czy właśnie spełniasz swoje marzenia, czy chcesz dobrze zainwestować pieniądze, Twoje sprawy są dla nas najważniejsze. Z nami wydobędziesz potencjał swojej nieruchomości, zarówno przy sprzedaży, jak i wynajmie.  Zaufaj doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom, a resztą zajmiemy się My.

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż mieszkania, domu, działki, lokalu to dla nas codzienność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zajmiemy się Twoją nieruchomością. Skuteczne działania marketingowe, pomoc prawna, przeprowadzenie transakcji krok po kroku, wszystko po to aby zaoszczędzić Twój czas. Zrobimy wszystko za Ciebie, jednocześnie uzyskując jak najkorzystniejszą cenę sprzedaży. Zadowoleni klienci to dla Nas największa satysfakcja.

Sprzedaż nieruchomości to nie zawsze prosta decyzja. W StartHouse dbamy o komfort i spokój naszych Klientów. Na pierwszym, niezobowiązującym spotkaniu pomagamy wyjaśnić nurtujące kwestie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie ceny, zagadnień prawnych, czy przebiegu transakcji sprzedaży.

Priorytetem jest dla Nas ustalenie satysfakcjonującej ceny sprzedaży.  Wieloletnie doświadczenie, setki sprzedanych nieruchomości, analiza bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości, pozwalają Nam na doradzenie najkorzystniejszego rozwiązania przy sprzedaży.

Wiemy jak wypromować Twoją nieruchomość oraz trafić do szerokiego grona odbiorców. Doradzimy jak przygotować nieruchomość do sprzedaży. W ramach współpracy o zdjęcia zadba profesjonalny fotograf, a oferta trafi do najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych. Jednak to tylko początek. Sprawdzone i stosowane na szeroką skalę działania marketingowe to podstawa naszych sukcesów sprzedażowych.

W StartHouse dbamy o to, aby zawsze świadczyć usługi z należytą starannością. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki zawodowej, a swoją wiedzę opieramy na obowiązujących przepisach prawa.

Nasz zespół tworzą kompetentni Agenci, zdeterminowani do szybkiego osiągniecia wspólnego celu, czyli sprzedaży nieruchomości. Uczestnictwo w licznych szkoleniach, stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, to gwarancja wysokiej jakości obsługi.

W ramach współpracy wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie wychodząc z domu będziesz miał pewność, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach. Pracujemy codziennie, nawet do późnych godzin, zawsze jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować się do naszych klientów. Prezentacja nieruchomości, przedstawienie dokumentów klientom, negocjacje to wszystko zrobimy za Ciebie.

Współpracujemy z renomowaną kancelarią notarialną, która zadba o bezpieczeństwo transakcji.

Zakup nieruchomości

Nasz profesjonalizm w działaniu oraz rzetelne podejście do transakcji gwarantuje bezpieczny i korzystny zakup nieruchomości. W ramach współpracy zapewniamy obsługę prawną w jednej z najlepszych kancelarii notarialnych oraz pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości. Znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość, wynegocjujemy najkorzystniejszą cenę, zadbamy o bezpieczeństwo transakcji.

Realizując z Naszymi Klientami zakup nieruchomości wiemy, że bezpieczeństwo i satysfakcja są kluczem do udanej transakcji. Zaufaj Naszemu doświadczeniu oraz wiedzy. Indywidualne podejście do każdego klienta zapewni Ci komfort i satysfakcję przy zakupie własnej nieruchomości.

W StartHouse każdego dnia poszukujemy nowych nieruchomości dla naszych klientów. Doświadczenie nauczyło nas, że indywidualne podejście do każdego klienta jest podstawą zadowolenia klienta. Zgłoś do nas swoje oczekiwania, a w pierwszej kolejności poinformujemy Cię o nowej ofercie.

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu. Nasi Agenci posiadają pełną wiedzę jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję. Poszukując z nami nieruchomości masz gwarancje, że sprawdzimy stan prawny, przedstawimy Ci wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości, przeprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje i ustalimy warunki zakupu. Dzięki współpracy z renomowaną kancelarią notarialną zapewnimy Ci spokój i bezpieczeństwo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy pełną obsługę finansowania zakupu nieruchomości. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów zbadasz swoją zdolność kredytową oraz uzyskasz informacje na temat aktualnych ofert banków.

Masz dość ciągłego przeglądania nieaktualnych ofert? Zgłoś do nas swoje oczekiwania, a bez wychodzenia z domu zaprezentujemy Ci najnowsze propozycje. Wysokiej jakości zdjęcia, wirtualne spacery, czy szczegółowe opisy naszych nieruchomości pozwolą zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wynajem nieruchomości

Od lat  z powodzeniem zajmujemy się wynajmem mieszkań, domów i lokali usługowych. W ramach współpracy przygotujemy umowę gwarantującą maksymalne bezpieczeństwo dla wynajmującego. Zadbamy o cały proces wynajmu Twojej nieruchomości, począwszy od skutecznych działań marketingowych, skończywszy na pewnym najemcy.

Wynajem mieszkania to duże wyzwanie dla każdego Wynajmującego.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów oferujemy bezpieczną umowę najmu, maksymalnie zabezpieczającą Wynajmującego przed nieuczciwymi lokatorami. Wszelkie formalności w tym zakresie załatwimy za Ciebie.

Pomożemy przygotować Twoją nieruchomość do wynajmu, tak aby prezentowała się atrakcyjnie. Profesjonalnie wykonane zdjęcia to podstawa osiągnięcia sukcesu. Wyręczymy Cię we wszystkich działaniach, zainwestujemy w promocję, zaprezentujemy nieruchomość za Ciebie.

Czas odgrywa kluczową rolę. Wiemy, że mieszkanie musi zarabiać na siebie możliwie jak najszybciej. Dlatego od pierwszego dnia współpracy mobilizujemy wszystkie siły, aby osiągnąć cel. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak przyciągnąć klientów i szybko wynająć każdą nieruchomość.

Najem nieruchomości

Szukasz nieruchomości do wynajęcia? Dobrze trafiłeś. Zgłoś do nas swoje oczekiwania, a resztę zrobimy za Ciebie. Współpraca z nami to gwarancja bezpiecznej umowy najmu z uwzględnieniem interesu najemcy. Załatwimy wszelkie formalności, wynegocjujemy warunki umowy.

Zgłoś do Nas swoje oczekiwania odnośnie szukanej nieruchomości, a na bieżąco będziemy informować Cię o nowych, aktualnych ofertach

Współpraca z Nami to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Przygotujemy dla Ciebie umowę, wynegocjujemy warunki, ustalimy szczegóły wynajmu. W późniejszym etapie przygotujemy protokoły zdawczo-odbiorcze, sprawdzimy stan techniczny mieszkania. Z nami masz pewność, że reprezentujemy również Twoje sprawy.

Jesteśmy dyspozycyjni codziennie, a w razie potrzeby dostosujemy się do czasu klienta. Dzięki szybkim działaniom jesteśmy w stanie sprawnie przygotować umowę najmu i przekazać mieszkanie nowemu najemcy. Wiemy, że w niektórych sytuacjach czas gra wielką rolę.

Porównaj oferty

Porównaj